جاکلیدی کیفی چرم
300000 ریال

رنگ: ,قهوه ای,عسلی,مشکی

کد محصول: SKJ408 برند : Tino Leather  وزن : 100 گرم  گارانتی : یکسال گارانتی تینو
 ابعاد :

تعداد کالا :

اکسسوری های مردانه، زنانه

اکسسوری (accessory) در لغت به معنای لوازم جانبی می باشد. در واقع اکسسوری در صنعت مد و استایل به هر گونه لوازم جانبی گفته می شود که در کنار لباس های پوشیدنی استفاده می شود. به طور کلی می توان اکسسوری ها را به دو دسته پوشیدنی و حمل کردنی تقسیم بندی کرد.

اکسسوری های حمل کردنی

کیف : داشتن یک کیف برای رفتن به باشگاه و یا مسافرت ضروری است بخصوص اگر جنس آن از چرم باشد تاثیر بسیار خوبی در داشتن یک استایل شیک دارد هم چنین استفاده از کیف های مهندسی شیک و از جنس چرم و جیر برای محیط های رسمی و اداری از اهمیت زیادی برخوردار است. بهتر است از کیف های با رنگ قهوه ای و مشکی و سرمه ای استفاده کنید.

کیف پول : یکی از اکسسوری های ضروری برای آقایان و یا خانم ها کیف پول می باشد و باید از جنس و کفیت خوبی برخوردار باشد. کاربرد اصلی کیف پول نگهداری از اسکناس ها و  کارت های بانکی و … می باشد اما انتخاب یک کیف پول مناسب با پوشش شما تاثیر مثبتی در استایل شما دارد.به عنوان مثال کیف های تاشو در دسته  اسپرت قرار می گیرند و کیف پول های چرم کتابی در دسته کلاسیک می باشند 

عینک آفتابی : عینک آفتابی یکی از مهم ترن اکسسوری های مربوط به آقایان به خصوص در فصل تابستان است. استفاده از این اکسسوری تاثیر مثبت در استایل آقایان دارد. رعایت این نکته که عینک را متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنید از اهمیت بسیاری برخوردار است. توصیه می شود افراد با فرم صورت کشیده از عینک های گرد استفاده کنند.

عطر : عطر اکسسوری است که در استفاده از آن نباید زیادروی نمایید مصرف بیش از حد عطر تاثیر منفی در استایل شما دارد.

فندک : فندک یک اکسسوری خاص برای آقایانی اهل سیگار و پیپ هستند می باشد داشتن یک فندک شیک و گران قیمت تاثیر مثبتی در استایل شما دارد.

جاسوئیچی : برای آقایان که اتومبیل دارند استفاده از جاسوئیچی های فلزی توصیه  می شود.

کمربند : وسیله ای است که در محیط های مختلفی مورداستفاده قرار می گیرد. برای داشتن استایلی مناسب توصیه می شود رنگ کمربندتان را با رنگ کفش ست کنید اما ست کردن یک امر اجباری نمی باشد.

 جاکلیدی چرم ، جاسویچی چرم

باسلام لطفا از درج نظرات توهین آمیز و مغایر با قوانین خوداری فرمایید.

هرگاه دیدگاهم تایید شد، من را از طریق ایمیل مطلع کن